Türk çorap üreticisini dışa bağımlı olmaktan kurtarma iradesi ile 1976 yılında küçük bir atölyede yedek parça imalatına başladık. Sınırlı ölçüdeki imkanları en iyi şekilde kullanarak ve üstlendiğimiz misyonun verdiği sorumlulukla ürün yelpazemize her geçen gün bir yenisini ekleyerek bugünlere geldik.

Uzman teknik kadromuzun özverili gayretleri ile yurtiçinde elde ettiğimiz haklı ünümüzü yurtdışına da taşıyarak büyük takdirler kazandık. Sınır tanımayan üretim azmimiz, modern CNC makinelerimiz, işlevine en uygun malzeme kullanımı ve son teknoloji ısıl işlem yöntemlerimiz ile yüksek kalitede yedek parçalar üretmeye devam ediyoruz. Araştırma ve geliştirmedeki süreklilik, ARGE' ye verilen önem ve kaliteli üretim anlayışı, MATEKS İPEKÇİ' nin gelişmiş teknolojiye sahip dünya ülkelerine ürün ihraç etmesinde en önemli faktörlerdir.

Ürün yelpazemize her geçen gün bir yenisini daha ekleme gayesi ile, gelişen teknolojiye uyum sağlama çabası içersinde olacağımız müşterilerimize olan taahhütümüzdür. Geleceği birikimleriyle şekillendirerek, yarattığı hizmetlerle sürekli öncü ve referans olmayı vizyon sayan MATEKS İPEKÇİ, çorap sanayicisinin hizmetinde olmaya devam edecektir.

RECEP İPEKÇİ
Genel Müdür

 

 
© 2014 Mateks İpekçi Web Tasarım - Web Yazılım www.editinteractive.com logo Edit Interactive